Dieta po operacji guza piersi

Witam, Mam na imię Kasia, mam 42 lata. Jestem półtora roku po operacji złośliwego guza piersi. Guz hormonozależny. Z tego co tu przeczytałam to siemie lniane nie jest dla mnie wskazane, więc w związku z tym mam pytanie. Jak powinnam się teraz odżywiać aby nie spowodować wzrostu estrogenów, co jest wskazane a co zabronione. Mam jeszcze pytanie odnośnie zabiegów fizykoterapii. Dokucza mi ostroga piętowa, jakie zabiegi fizykoterapii mogę mieć, a jakich nie. Dziękuję.

Witam,

tak, siemię lniane nie jest dla Pani polecane. Ponadto kiełki i produkty sojowe. Warto także pilnować odpowiedniej ilości tłuszczu w Pani diecie. Dieta powinna być niskotłuszczowa.

Musi Pani bezwzględnie uważać na to, aby nie przytyć. Dieta powinna być więc dopasowana pod kątem energetyczności.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/