Dlaczego czuję, że ktoś mnie podsłuchuje?

Witam. Od pewnego czasu mam wrażenie że inni mnie podsłuchują. Kiedy o kimś rozmawiam w domu sprawdzam 100 razy czy przypadkiem nie mam włączonego nagrywania w telefonie albo czy nie zapomniałam się rozłączyć z ostatniej rozmowy. Staje się to bardzo uciążliwe. Kiedy następnego dnia spotykam osobę o której rozmawiałam, myślałam to mam wrażenie że ona o wszystkim wie i źle czuję się w jej towarzystwie. Nie mogę swobodnie poruszać się w swoim pokoju bo wydaje mi się że ktoś ma podgląd do tego co robie

Opisywane trudności mogą stanowić jeden z objawów poważniejszej choroby - proszę skonsultować się osobiście z psychologiem lub psychiatra. Pozdrawiam

Dzień dobry,

wskazana jest wizyta w Poradni Zdrowia Psychicznego, konsultacja psychiatryczna, psychologiczna, diagnostyka,

Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią
Pani poczucie, a nawet przekonanie o tym, że ktoś
Panią podsłuchuje sprawia, że odczuwa Pani lęk,
ciągły niepokój a nawet zagrożenie, co bardzo negatywnie
wpływa na Pani zdrowie psychiczne i fizyczne.
Dlatego konieczna jest konsultacja psychologiczna
i psychiatryczna.
Niezmiernie ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany i żeby Pani rozpoczęła
leczenie ewentualnie psychoterapię, gdyż Pani lęki
mogą przerodzić się w poważne zaburzenia.
Proszę nie zwlekać. Tylko w ten sposób może Pani odzyskać
spokój, równowagę wewnętrzną i poczucie bezpieczeństwa.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl