Jak poradzić sobie ze smutkiem i rozmową w głowie samym ze sobą?

od jakiegos czasu mam problem nie potrafie zapanowac nad swojimi myslami przez caly czas tylko mysle owszystkim rozmawiam ze soba w glowie analizuje co chwile mam inne spojrzenie na wszystko czuje tylko wielki smutek szukam gdzie jest problem i tak w kolko to jest poza moja kontrola nie potrafie normalniefunkcjonowac zyje tylko myslami i co one mi podpowiedza do tego mam mam leki ze wszyscy moje mysli slysza itp. jest mi bardzo ciezko i nie potrafie sobie z tym poradzic

Witam Pana
Często bywa tak, że rozmowa z samym sobą pomaga
rozwiązać jakiś problem.
Jeżeli jednak wewnętrzny dialog pogarsza samopoczucie,
nie można go kontrolować i odnosi się wrażenie, że ktoś (kto?)
podsłuchuje nasze myśli, to zachodzi konieczność omówienia
problemu ze specjalistą.
Niezmiernie ważne jest, żeby Pana problem został
prawidłowo zdiagnozowany i żeby Pan rozpoczął
leczenie i/lub psychoterapię.
Proszę nie zwlekać, bowiem objawy będą się nasilać
i mogą prowadzić do pogarszania się Pana stanu zdrowia
psychicznego
.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia.
Zachęcam do omówienia problemu z lekarzem psychiatrą
i/lub psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl