Dlaczego mam ciągłe odczucie głodu?

Dzień dobry, od kilku ostatnich dni cierpię na nieustanny głód, ile bym nie zjadła ani trochę nie czuję nasycenia i non stop czuję ogromne gorąco nie zależnie czy jestem na świeżym powietrzu, w zamkniętym pomieszczeniu czy otwartym oknie przez co coraz bardziej się pocę i czuję jakbym miała zemdleć, coraz bardziej zaczyna mnie to niepokoić bo mój stan się pogarsza i czuję się coraz gorzej a dzisiaj już zjadłam tyle że na wieczór mimo że okropnie boli mnie brzuch nie jestem w stanie już nic zjeść a ból jest nie do zniesienia mam 18 lat a objawy występują już od co najmniej 3-4 dni przedtem miałam problem z odżywianiem i jadłam bardzo mało taka zmiana mocno mnie przeraża tym bardziej że na nic nie choruje

Dzień dobry,

bez badania fizykalnego oraz diagnostyki ciężko podać powód takiego zachowania organizmu.

Najlepszym wyjściem było by wykonanie badań podstawowych OB, CRP, morfologia z rozmazem, Glukoza, TSH, kreatynina, lipidogram, badanie ogóne mocz, badanie ogólne kał.

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego który oceni stan po badaniu fizykalnym w raz z wynikami badań.

Skierowanie na badanie wyda lekarz rodzinny na wizycie może się zdarzyć, że nie wszystkie badania będzie miała Pani zlecone ze wzgędu na ocenę przy badaniu fizykalnym ale można je wykonać komercyjnie i mieć je przy pierwszej wizycie.

Pozdrawiam