Dlaczego mam lęk przed takimi praktykami w czasie seksu?

Mam problem w trakcie seksu partner chce mnie związać dostaje paniki i wręcz się duszę. Czy to jakaś fobia? Nie mogę być te zamknięta w ciasnych miejscach to wiem że klaustrofobia ale czy krępowanie również do tego się zalicza?

Witam! Niektórzy tak mają - obawa przed uwięzieniem jest zbliżona do klaustrofobii, ale nie do końca. Przy tego typu praktykach należy się liczyć z ew. nieuczciwością partnera i wówczas może się to zrobić ryzykowne. Pozdrawiam W. Łuczkowski.