Dlaczego mam problemy z bólami, które występują po zjedzeniu wielu produktów codziennego użytku?

Od jakiegoś czasu mam problemy z bólami, które występują po zjedzeniu wielu produktów codziennego użytku. Próbowałam je po prostu wyeliminować ze swojej diety, ale tym sposobem schudłam do bardzo, bardzo niskiej wagi w krótkim czasie. Ból ustąpił, ale przyszło osłabienie i niedowaga. Obecnie waga wróciła do normy, gdyż w pewnym stopniu wróciłam do nawyków żywieniowych. Jem bardzo, bardzo mało tłuszczów, ale wydaje mi się, że szkodzą mi nawet minimalne jego ilości (nawet szklanka pełnotłustego mleka czy kilka orzechów powodują ból). Jaki może być powód i jak powinnam jeść, by tego uniknąć?

Lek. Michał Lenard

Domyślam się, że chodzi o ból brzucha. Przyczyn takiego stanu może być wiele, konieczne będzie osobiste zebranie wywiadu i zbadanie Pani. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!

Dzień dobry,

konieczne jest poznanie przyczyny dolegliwości. Eliminacja kolejnych produktów doprowadziła Panią do niedowagi. Należałoby ustalić przyczynę , ponieważ samo znoszenie objawów niejedzeniem nie jest wyjściem. Proszę koniecznie skonsultować problem z lekarzem.
Życzę zdrowia i pozdrawiam