Dlaczego mam problemy z moim partnerem?

Witam dosyć smutny problem. Wiem tutaj nie o zrowie chodzi,ale moze bardziej psycholog by mi tutaj pomógł. Wiec tak jestem z chlopakiem z 5 miesiecy. Mieszkamy razem . Kiedy idziemy spac to spimy w odwrócone strony nigdy sie do mnie nie wtula i spi . Po drugie,duzo pracuje,rozumiem,ze jest zmeczony,(ale ciagle) . Nie ma wogole dla mnie czasu. Bardzo zadko. Nawet kiedy ma wolne . To nawet czasami woli isc do miasta lub gdzies sam bezemnie . Lub poprostu wychodzimy na godzine w wolny dzien zrobic zakupy,wracamy on zasypia na godzine. Robimy kolacje . Ogladniemy jeden film lub cos i on idzie spac. Lub ewentualnie w te dni wolne woli isc sie spotkac z przyjaciolmi .. kiedy go o cos pytam odpowiada mi (kocham cie) i nic wiecej . A nasz seks jest niczym,robimy to bardzo rzadko. A jak ma dojsc do tego to on mowi ( okey,ale szybko ) bez zadnej gry wstepnej . Ostatnio znalazlam w sklepie play na telefonie wpisywal (love) czyli szukane byly aplikacje randkowe itp. Najpierw powiedzial mi,ze to bylo juz dawno. A na sklep pley wchodzil nie dawno. Potem powiedział,ze pokazywal koledze aplikacje randkowe,ktora on kiedys mial i była dobra. Prosze o odpowiedz.

Witam, Panią, zadaje Pani pytanie dlaczego ma kłopoty z partnerem...Po przeczytaniu Pani postu zastanawiam się raczej nad kwestią, dlaczego Pani z nim jest, co takiego sprawia, że jeszcze chce z nim Pani być. Nie wymieniła Pani chyba ani jednego powodu, dla którego warto byłoby kontynuować ten związek / poza wspólnym robieniem kolacji / . Nie robicie Państwo nic wspólnie, osobno spędzacie czas wolny, seks prawie nie istnieje, a jeśli jest, to mało satysfakcjonujący. Rozmów jest chyba mało, partner nie inicjuje seksu, nawet wspólny sen w jednym łóżku sprawia wrażenie osobnego. Dlatego pojawia się pytanie, dlaczego Pani z nim jest? Może gdy zacznie je sobie Pani zadawać, łatwiej będzie określić sytuację, w której się Pani znalazła. Czy zauważa Pani na codzień jakiekolwiek oznaki zainteresowania partnera Pani osobą? Czy on się w jakikolwiek sposób o Panią troszczy?Zajmuje Pani samopoczuciem, tym, czego by Pani chciała, czego potrzebuje? Umiejętność zachowania swoich znajomych, podtrzymania własnych zainteresowań i przyzwyczajeń jest w związku wartościowa, bo pozwala mieć pewną "osobność" w relacji. Ale Pani napisała o zupełnym braku wspólnych spraw. Proszę pomyśleć, czy ilość minusów tej relacji nie jest większa niż plusów. Trzymam za Panią kciuki.