Dlaczego mam te pulsujące bóle skroni?

Witam, mój problem to nieustanne bezbolesne uczucie mrowienia, pulsowania w okolicy prawej skroni. Problem zaczął się ok półtorej roku temu, tk głowy ok, krew ok, płyn rdzeniowo mózgowy ok, regularnie wykonywane EKG, neurolog nie stwierdził nic niepokojącego, badane było również dno oka oraz staw skroniowo żuchwowy u chirurga szczękowego. Kilka miesięcy temu stomatolog polecił mi stosowanie wit B, która początkowo pomogła, w trakcie kuracji całkowicie pozbyłam się problemu, który wrócił niestety po zaprzestaniu suplementacji (doktor polecił mi zrobić sobie dwutygodniowa przerwę po zakończeniu 50 dniowej kuracji). Teraz pomimo powrotu do tego samego suplementu problem utrzymuje się od dłuższego czasu. Jest to bardzo irygujące, ponieważ mrowienie odczuwam cały czas, pomaga jedynie ucisk skroni.

Witam! Nie należy zapominać o podłożu emocjonalnym, szczególnie przy prawidłowych wynikach badań pracownianych. Czy zlecono wykonanie badania EEG? Proponuję kontakt z psychiatrą lub psychologiem - powinni pomóc, szczególnie psychiatra. Powodzenia W. Łuczkowski.