Dlaczego moja córka mówi, że widzi zjawy?

Dzień dobry Moja córka ma 16 lat od paru lat zmaga się z problemem widzenia jakiś zjaw. Jak mieszkaliśmy w starej kamienicy myślam że to możliwe, w końcu nigdy nie wiadomo co tam się wydarzyło. Ale w tym roku przeprowadziliśmy się domowego domu, który sami budowaliśmy od podstaw. Dom jeszcze nieskończony ale nasz i uważaliśmy że to wszystko minie. Niestety tak się nie stało. Te zjawiska tutaj też się pokazują, są straszniejsze jakby bardziej źle że się wyprowadziliśmy i każą robić krzywdę mojej córę ale też innym członkom rodziny. Bardzo się boimy. Wizytę u psychiatry też mieliśmy ale bez skutku, wizyty u pedagoga i wiele innych różnych działań

Charakter opisywanych przez Panią objawów wymaga konsultacji specjalisty, najlepiej lekarza psychiatry. Jeśli dotychczasowa wizyta nie przyniosła pożądnych rezultatów, to proszę się nie bać zasięgnąć opinii innego lekarza, aby przeprowadzić pełną diagnostykę.