Dlaczego moja waga dalej stoi w miejscu?

Chciałam prosić o małą poradę, bo jestem już trochę w kropce i nie wiem co robić. Od miesiąca próbuje schudnąć, a mimo że jem zdrowo i według moich wyliczeń w deficycie ( wszystko zapisuje w MyFitnessPal) waga stoi w miejscu. Mam 152cm, 62kg i 27 lat. Biegam 2x w tyg po ok 5-7km w weekend spacer ok 1h. Na codzień mam prace siedząca i robię max 4000 tys kroków. W tej chwili spożywam 1650-1700 kcal. Różne kalkulatory podają różne wyniki cpm i już sama nie wiem czy jem za mało czy za dużo, ze waga stoi w miejscu? Czy mogłabym prosić o poradę?

Dzień dobry

według obliczeń ilość kalorii na deficycie powinna wystarczyć, aby schudnąć. Być może miesiąc w przypadku Pani to zbyt mało aby zobaczyć pierwsze efekty a może nie powinna się Pani ważyć a zmierzyć obwody :)

Czy nie zauważyła Pani zmian na ciele, luźniejszych ciuchów itp?

Być może nieprawidłowo zlicza Pani kaloryczność posiłków. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to można opisać mi na maila swój przykładowy dzień pod względem jedzenia a ja chętnie zerknę i coś doradzę.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl