Dlaczego moja waga stoi, mimo ćwiczeń i diety?

Witam.Mam 15 lat.Jestem na diecie i ćwiczę od 17 stycznia 2013.wtedy ważyłem 140 kg wzrost 186cm,do końca lipca schudłem do 119 kg i mam 187 cm wzrostu a teraz od sierpnia stanąłem z tą wagą i tak do tej pory,nadal utrzymuje dietę i ćwiczę a waga stoi.DLACZEGO?Proszę o pomoc,dziękuje Robert

Witaj,
Nie podajesz informacji jaką dietę stosowałeś, ile kalorii spożywałeś, a to jest dość ważne, aby znależ przyczyną zatrzymania wagi.
Bardzo często w procesie odchudznia waga na początku szybko spada, a potem zatrzymuje się i znów spada, bo wprowadzeniu modyfikacji stylu życia.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek

Witam.Bardzo często w procesie odchudznia waga na początku szybko spada, a potem zatrzymuje się i znowu zaczyna spadać.
Nic nie napisałaś co za dietę stosujesz
Pozdrawiam,