Dlaczego od kilku miesięcy mam skurcze mięśni?

Witam, Od 2 miesięcy mam skurcze mięśni, punktowe na całym ciele choć głównie występują one na nogach, przeważnie łydki. Badanie Mg, Ca, K w normie. Borelioza Elisa igg 18,36. Biorę doksycyklinę 4 tydzień zaraz kończę kurację a poprawy nie ma. Konsultowalem się z psychatrą czy nie jest to nerwica. Przepisał mi Pramolan ale brałem 2 miesiące i brak poprawy. Proszę o pomoc

Witam serdecznie

Zastanawiam się,dlaczego kieruje Pan to pytanie do psychologa,bo zazwyczaj przykurcze są domeną fizjoterapeutów,którzy m.in.pomagają rozciągnąć niepracujące ,ob-kurczone mięśnie.W języku psychologicznym natomiast poruszyłaby problem "ruszenia z miejsca",cokolwiek to znaczy w Pana przypadku,bo nie wiemy,czy ból jest zawsze,czy też szczególnie wiąże się z konkretnym celem,do którego Pan zamierza się udać.Tak więc proszę o większą ilość szczegółow na ten temat,gdyż objaw może być zarówno rodzajem "hamulca"przed ucieczką z trudnej sytuacji,która jednocześnie jest moralnie zobowiązująca ,albo innym rodzajem "bolesnego przymusu" i strachu przed jego przełamaniem.Jest to wówczas problem do pracy psychoterapeutycznej,którą bardzo polecam,choć nie jest błyskawiczna.W razie potrzeby służę pomocą on line. tabletka,ani ale Wnioskuję,że do lekarzy i miejsc kolejnych diagnoz udało się dojść.Czy więc są sytuacje,w których skurcz coś uniemożliwia i takie,w których nie przeszkadza.Co wreszcie zmieniło się w ostatnich miesiącach w Pana życiu,że "tak bardzo boli ruch w którąś stronę"?W razie potrzeby zapraszam do kontaktu online