Dlaczego partner odszedł bez słowa?

Czemu partner odszedł bez słowa?Nie potrafił ze mną otwarcie rozmawiać,byliśmy razem 2,5r.Wyprowadził się pod moją nieobecność.Naciskałam na deklarację na ślub,dzieci, na pierścionek.Krzyczałam że chrapie,że jak nie zrobi zabiegu na to to ja nie wytrzymam,bo nie mogę spokojnie wyspać się we własnej sypialni.Byłam zrzędliwa.Powiedział,że musi wszystko przemyśleć,potrzebuje czasu,czuł się zmęczony,osaczony.Sprzątam dom.Pomaga mi w remoncie,idziemy razem na sylwestra,nic nie mówi o powrocie i o Nas

Być może coś, co działo się przez dłuższy czas, potrzebuje także dłuższego czasu, by zostać "naprawione". Często zmiana dzieje się powoli. Pracuje Pani nad zmiana. Świetnie to pierwszy krok. Ważne tylko, żeby w trakcie naprawiania relacji nie popełnić tego samego błędu: "chcę już". A mam wrażenie, że trochę to się dzieje- że oczekuje Pani od partnera natychmiastowej decyzji. A przecież - jak Pani pisała- właśnie z tym było mu trudno w związku.

Witam panią Serdecznie,

Otrzymała Pani informację zwrotną od byłego Partnera i może coś z tym Pani zrobić...

Co?
przede wszystkim wnikliwie i uważnie przyjrzeć się sobie...i popracować nad sobą.

Życzę Pani tylko dobrej relacji z samą sobą,
Irena Mielnik-Madej