Dlaczego mężczyźni odchodzą bez słowa?

Dlaczego mężczyźni odchodzą bez słowa?Sytuacja jest taka że to on odszedł,wyprowadził się za moimi plecami zabrał wszystkie swoje rzeczy,mówiąc że potrzebuje czasu aby przemyśleć i zastanowić się.Od razu powiedział mi,że nie jesteśmy w związku,mamy inne oczekiwania.Mówił mi co powinnam zmienić.Chce przyjaźni,pomaga mi w remoncie,wspólnie idziemy na sylwestra.Mieliśmy mini wigilię u mnie,przytuliłam go,on mnie objął i głaskał po plecach.Kocham go,sprzątam m,jestem punktualna,dobrze zorganizowana.

Witaj,
Możesz spróbować zachęcić mężczyznę do wspólnej psychoterapii i wyjasnić oględnie,że tak,czy owak jest dla Ciebie ważną osobą/oboje jesteście dla siebie ważni/ i warto taki związek otoczyć troską nawet,gdy posłuży w przyszłości każdemu z Was osobno.Być może,tak,jak dzieje się to w wielu innych związkach,macie oboje nieprzepracowane problemy z przeszłości,które blokują obopólne zaufanie w każdym z Was.Taki stan może się nawykowo powielać w przyszłości,bez względu na imię partnera i właśnie z tego powodu warto się zatrzymać już teraz.Jeżeli nie będzie zgody z drugiej strony,zachęcam,żebyś taką pracę podjęła sama,natomiast w dowód dobrych intencji i chęci ratowania związku-poinformowała mężczyznę o w/w zamiarze.Taka informacja na pewno będzie dla niego oznaką,że i Ty przykładasz starań.
Jeśli mieszkasz w pobliżu,zapraszam do Ośrodka Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski w Warszawie.
Serdecznie pozdrawiam

Witam Panią Serdecznie,

Czasami tak bywa...

Nie pozostaje Pani nic innego, jak zaakceptować decyzję Pani Partnera.

Życzę Pani skupienia się na swoich potrzebach,
Irena Mielnik-Madej