Dlaczego picie alkoholu powoduje u mnie napady agresji?

Cześć. Mam 21 lat. Sprawa wygląda tak, że po wypiciu alkoholu najczęściej piwa występuje u mnie zjawisko napadu agresji. Zazwyczaj dochodzi do tego, gdy ktoś powie do mnie o kilka słów za dużo i atakuje. Niedawno po wypiciu biłem się z własnym wujem praktycznie o nic. Problem w tym, że jak mam fazę, to nie patrzę z kim się biję. To tak, jakby mi ktoś zawiązał oczy własną matkę mógłbym pobić, gdyby mi zwróciła uwagę. Nie umiem z tym walczyć, za każdym razem, kiedy idę pić, powtarzam sobie, że nie mogę nikogo zaczepiać, a i tak do tego dochodzi. Mój mózg chyba się wyłącza i koniec rano się budzę i dociera do mnie, że znowu się tłukłem. Następnie przez tydzień dręczy mnie taka sytuacja, że nie można wytrzymać i tak w kółko. Wiem jedno, psycholog nie wchodzi tu w grę, choć powinienem, dlatego piszę tu. Dziękuje każdemu, kto to przeczyta. Nie oczekuję pomocy, ale dzięki.

Witam!

Za pomocą Internetu nie da się rozwiązać Pana problemów. Alkohol może wywoływać agresję, jednak wynika z tego, że pije go Pan w nadmiernych ilościach i traci przy tym kontrolę nad swoim zachowaniem. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zachowanie abstynencji. Jeśli jednak uważa Pan, że problemy po alkoholu biorą się z powodu wewnętrznych, nierozwiązanych trudności, wtedy wizyta u psychologa byłaby jak najbardziej wskazana. Warto się nad tym zastanowić i wybrać, co jest dla Pana w tej chwili ważne. Zachowując się w taki sposób po spożyciu alkoholu może Pan dokonać czynu karalnego lub zrobić sobie poważną krzywdę. Dlatego warto przeanalizować wszystkie za i przeciw, by móc zadecydować, jak dalej ma wyglądać Pana życie.

Pozdrawiam

Chce Pan czekać aż kogoś zabije? Albo Pan stanie się kaleką?
Zachęcam do ratowania się. proszę zgłosić się do ośrodka leczenia uzależnień.
Jeżeli uważa Pan, że sam sobie poradzi to proszę uważnie słuchać wiadomości w telewizji co dzieje się po alkoholu.
Pana życie, Pana decyzje!!!!! Niech Pan wybierze ŻYCIE!