Dlaczego po piciu soków boli mnie głowa?

Witam, mam pytanie. Mam taki problem, że gdy w ciągu dnia wypiję więcej niż 1 szklankę następujących soków: pomarańczowy, jabłkowy, aroniowy, porzeczkowy bądź też napoje mirinda fanta, to na następny dzień mam poważny ból głowy, który łagodzą tylko i wyłącznie brane w ilości 2/3 sztuk tabletki przeciwbólowe.

Witam,
Proszę zwrócić uwagę na skład pitych napojów, być może któryś z dodatków spożywczych wywołuje u Pana takie objawy.
Pozdrawiam