Zapytaj lekarza

7 3 2 , 8 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Do jakiego lekarza mam się zgłosić przy takich objawach?

Witam 5 dni temu wróciłem z zagranicy od miesiąca czułem różne objawy zaczęło się od lęków i niepokojów potem były duszności bóle głowy ataki paniki zawroty głowy próbowałem tez biegać to miałem drżenie nóg. Od pary dni mam lęki nudności i nie jestem w stanie biegać po bieganiu odrazu zaczynam czuć bóle w łydce mrowienie i drętwienie nóg do tego mam zawroty głowy. Robiłem echo serca morfologię i mocz badani na cukier i tarczyce i wszystko było dobrze . Co mi może być i do jakiego lekarza się udać
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 2 miesiące temu

Udar - kiedy wezwać karetkę?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.

Jeśli lekarze nie znajdują somatycznych źródeł trudności, a część objawów interpretuje Pan jako "lęki, niepokoje, ataki paniki", to warto tę hipotezę zweryfikować u specjalisty. Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem lub psychoterapeutą (najlepiej pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym).

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy