Do jakiego lekarza mam się zgłosić przy takich objawach?

Witam 5 dni temu wróciłem z zagranicy od miesiąca czułem różne objawy zaczęło się od lęków i niepokojów potem były duszności bóle głowy ataki paniki zawroty głowy próbowałem tez biegać to miałem drżenie nóg. Od pary dni mam lęki nudności i nie jestem w stanie biegać po bieganiu odrazu zaczynam czuć bóle w łydce mrowienie i drętwienie nóg do tego mam zawroty głowy. Robiłem echo serca morfologię i mocz badani na cukier i tarczyce i wszystko było dobrze . Co mi może być i do jakiego lekarza się udać

Jeśli lekarze nie znajdują somatycznych źródeł trudności, a część objawów interpretuje Pan jako "lęki, niepokoje, ataki paniki", to warto tę hipotezę zweryfikować u specjalisty. Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem lub psychoterapeutą (najlepiej pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym).