Dolegliwości żołądkowe przy cukrzycy i problemach z sercem
Gwoli wprowadzenia nasza babcia ma 90lat ma cukrzyce i problemy z sercem. Nidy sie na nic nie uskarzala ale ostatnio zaczela miec problemy z jedzeniem i dosc regularne dolegliwosci zaladkowe. Po wizycie u lekarza wykryto u niej zapalenie jelita cienkiego i co gorsza spora torbiel na jajniku. Wedlug specjalisty, ktory robil badanie USG zebralo sie w niej okolo 500ml plynu. W lokalnym szpitalu poinformowano nas, ze zaden anastazjolog nie podejmie sie usuniecia torbieli. Czy jest jakis ratunek?

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Wiek Pana Babci jak i schorzenia współistniejące powodują, że zabieg operacyjny stanowi większe ryzyko dla zdrowia i życia Pana Babci niż sama torbiel. Jeśli mają Państwo jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który odpowie na pytanie czy możliwe są inne metody terapii.