Drętwienie w okolicy łokcia podczas treningu na siłowni

Witam.Ostatnio postanowiłem zacząć ćwiczyć na siłowni . Wybrałem się więc na 1 trening i po parunastu minutach nie byłem w stanie niczego podnieść więcej niż 5-6 razy z powodu , jeżeli tak to można nazwać , drętwoty w okolicach łokci . Nigdy nie odczuwałem czegoś takiego , co prawda siedzę sporo przed komputerem, ale łokcie raczej zawsze miałem sprawne. Następnego dnia (po 2 godzinach treningu dnia poprzedniego) nie byłem w stanie do końca wyprostować łokci bo odczuwałem "ciągnięcie" mięśni.

Przed treningiem konieczna rozgrzewka, a warto tez skorzystać z porady trenera jak prawidłowo ćwiczyć