Drżenie mięśni i osłabienie 2 tygodnie po skończeniu leku Unidox
Witam, dwa tygodnie temu skończyłam brać unidox 25dni bo miałam duże objawy boreliozy i wynik też to wskazywał. Po leczeniu czułam się wiele lepiej, jednak od tygodnia moje samopoczucie się pogorszyło nic mnie już nie boli ale budzę się w nocy i czuje jakbym się cała trzęsła wszystkie mięśnie mi drżą tego nie widać i jestem bardzo słaba nic mi się nie chce. Byłam u lekarza rodzinnego 2 razy ale ona nic mi nie umie pomóc poradzić. Czy to wina toksyn wyniszczonych krętków? Ile to może potrwać?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u lekarza chorób zakaźnych specjalizującego się w leczeniu boreliozy. Nigdy nie słyszałem o takiej reakcji po leczeniu. Powinna być Pani objęta opieką specjalisty.
Pozdrawiam.