Drżenie rąk u 23-letniej osoby

witam mam 23 lata i od jakigos czasu trzensa mi sie rece,i napewno wiem ze to nie jest na tle nerwowym.
23 LAT ponad rok temu

Dzień dobry,
Bardzo częstą przyczyną drzenia rąk jest niedobór magnezu, który w populacji występuje bardzo często. Jeżeli nie przyjmujesz żadnych preparatów witaminowo - mineralnch to wprowadz do diety suplepent z magnezem. Najlepiej w formie łatwoprzyswajalnej - chelat. Pamietaj iż dziennie zapotrzebowanie na magnez to 375mg. Wybierz więc taki preparat, który w 1 -2 tabletkach zawiera taką ilość tego pierwiastka.
Drżenie rąk może być także wynikiem chorób neurologicznych, układu krążenia.
Jeśli po 3 -4 dniach stosowania magnezu objawy nie ustapią zgłoś się do lekarza, w celu dalszej diagnostyki.