Duża nerwowość, przewlekły stres i drżenie rąk

Jest ze mną nienajlepiej. Bardzo się stresuję, jestem nerwowy. Najwięcej stresu wzbudzają we mnie rodzice, na sam ich widok robi mi się słabo. Boję się odezwać do kogoś obcego. Gdy jestem poza domem to ręce mi drżą, pocę się, duszno mi. Jestem zupełnie sam. Mam problem z koncentracją i pamięcią. Czasami czuję się strasznie zagubiony, niie wiem co robić, mam pustkę w głowie, czuję się jakbym był w stanie agonii. Wolę umrzeć niż tak żyć. Mam 19 lat. Potrzebuję pomocy.
19 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie, Wszystko to, co opisałeś wskazuje na zaburzenia nerwicowe. Jednak wiarygodna diagnoza drogą internetową jest niemożliwa. Umów się więc na wizytę u psychologa, który będzie w stanie dokładnie określić przyczyny Twojego samopoczucia oraz zaproponować odpowiednią terapię. Pozdrawiam

Witaj, z tego, co Pan pisze wynika, że bardzo Pan cierpi i faktycznie potrzebuje szybkiej pomocy. Objawy, które Pan opisuje świadczą o silnym lęku. Myślał Pan o rozpoczęciu psychoterapii, w celu poznania przyczyn Pana złego samopoczucia i skutecznych metod radzenia sobie z problemami? W trakcie takich spotkań mógłby się Pan np. dowiedzieć dlaczego rodzice wywołują w Panu takie silne, negatywne emocje i jak sobie z tym radzić. Pozdrawiam serdecznie