Dystans w związku od trzech miesięcy

Witam jestem z moją dziewczyną półtorej roku. Zaczne od tego że na początku naszego związku było idealnie ale już od 3 miesięcy zauważyłem że dziewczyna trzyma mnie na dystans, dzwoni z wielką niechęcią nie pisze musze się upominać o to żeby utrzymywała ze mną kontakt i za Każdym razem są dziwne zbiegi okoliczności że nie mogła zadzwonić bo była u fryzjera niby 10 godzin następnego że spała cały dzień a jak chce żeby mi to wyjaśniła czy poznała kogoś to mówi tak jak by bała się że coś wiem

Witam,
Może pana dziewczyna chce trochę sie zdystansować od związku. Być może czegoś się przestraszyła. Najlepszym sposobem na sprawdzenie tego jest szczera rozmowa.
Pozdrawiam

Rozumiem, że większość Pana lęków to jedynie przypuszczenia? Mam wrażenie, ze te myśli mają charakter natręctw. Warto otwarcie porozmawiać z partnerką, jednak powtarzające się sytuacje braku zaufania mogą przyczyniać się do oddalania dziewczyny. Proponuje by udał się Pan do psychologa i spróbował przepracować lęk.

Witam, najlepszym źrodłem informacji na temat tego co sie tak na prawdę dzieje w Pana związku jest otwarta rozmowa z dziewczyna. Wyobrażam sobie, ze moze byc w Panu lek przed taka rozmowa, ale tylko na szczerości można budować trwała i dobra relacje, poza tym taka rozmowa na pewno obniży Pana napięcie. Pozdrawiam