Emocje po 15 miesiącach w związku

Jestem w związku 15m-cy,widzimy się 2x w tyg.Przez 1.5 m-ca z domu wyszedłem parę razy.Pragnąłem kontaktu z nią sms,rozmowy tel.Wybiera się na studia do innego miasta,będzie dojeżdżać.Czuję,że się nią bawię.Mówię kocham,całuję itd,i po chwili nie wiem czego chcę.Chodzę ze stresowany,powoli wychodzę z innymi.Może to lęk, że tam pozna kogoś lepszego.Może to rutyna widzimy się siedzimy we dwoje,nie wychodzimy z innymi.Potrzebuję jej wiem to. Może to jest tylko przywiązanie do niej a nie miłość?

W Pana emocje wkradł sie chaos. Każdy zwiazek ma swoje etapy, które niosą ze sobą kryzys, jest to potrzebne, poniewaz zmienia sie charakter więzi, ale tez są to momenty kiedy warto sie przyjrzeć czy jest to ta wyjątkowa relacja która chcemy kontynuować. Zachęcałabym Pana do otwartego porozmawiania z dziewczyna o tym co sie z Panem dzieje, oraz jak ona aktualnie przezywa Wasz związek, na pewno rownież ma wiele emocji związanych chociażby z czekająca Was rozłąka. Taka otwartość w związku na Pewno pomoże Panu poukładać swoje emocje i znaleźć odpowiedz na nurtujące pytania. Jesli jednak nadal bedzie Pan przezywał Wasz związek w Ren sposób to zachęcam do spotkania z psychoterapeuta, aby przyjrzec sie swoim uczuciom i odpowiedzieć dobie na pytanie "czego ja dla siebie chce". Pozdrawiam

Dzień dobry, rozumiem, że do końca nie wie pan co czuje i nie wie czy chce, czy nie chce kontynuować tego związku. Zastanawiam się co w związku z tym czuje pana dziewczyna. Być może warto szczerze i otwarcie porozmawiać z nią na ten temat, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i obawach. Pozdrawiam.