Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne dla 20-latki

Witam Państwa Serdecznie, Mam takie małe pytanie. Mianowicie chciałabym się zapytać o moje dziennie zapotrzebowanie kalorii. Mam 165 wzrostu i ważę 49 czasem 50 kg wiek 20 lat.Odżywiam się zdrowo ;) staram się wykonywać ćwiczenia jednakże nie chcę przytyć a bardzo zależy mi na utrzymaniu tej wagi. Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam serdecznie!
Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Bez tych danych ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety. Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska