Dziwna narośl na stopie a treningi koszykówki

Witam, mam od kilku misiecy dziwna 'gulke' na stopie , nie wiem co to jest , szukalem na roznych stronach po internecie , a do lekarza poprostu sie boje isc , poniewaz trenuje koszykowke i boje sie ze bede musial miec dluzsza przerwe....

Może to coś banalnego i wystarczy to kilka dni posmarowc maścia