Efekt jojo po schudnięciu podczas pracy

Dzien Dobry! Mam lat 18 i jestem za gruba.. Mam taki problem ze u mnie wystapil nie swiadomie efekt jojo, bo sie nie odchudzalam tylko schudlam podczas pracy za granica. Moja waga nigdy nie byla taka wysoka..waze teraz 69 kg.. wiecej od mojego chlopaka...chcialabym schudnac okolo 10 kg ale tez nie mam czasu gotowac skomplikowanych potraw..

Witam,
Przejście na dietę redukcyjną wiąże się przeprowadzeniem wcześniej wywiadu żywieniowego oraz zebraniem wszelkich niezbędnych informacji.
Chętnie Pani pomogę w ułożeniu prawidłowego jadłospisu wraz z odnalezieniem dotychczasowych błędów żywieniowych. Zapraszam do kontaktu: m.rapacka@dietanamiare.pl lub telefonicznie: 512047518.

Pozdrawiam,
Magdalena Rapacka