Efekty po treningu spalającym tłuszcz

Po jakim czasie dzienny trening spalający tłuszcz 30-40 minutowy powinien dać efekty przy : 180 cm wzrostu 92 kg wagi i niestety nieszczęsna opona która daje mi nadwagę 110 cm w pasie . Zaznaczam ze nie bede jadł słodkiego ani napojów słodzonych . Kiedy powinny być rezultaty utraty wagi ? Bardzo dla mnie ta odpowiedz jest ważna .
ponad rok temu

Witaj,
Twoja obecna waga jest za wysoka o około 10-15 kg. Prawiłow proces odchudzania to dieta, prawidłowe odżwianie http://portal.abczdrowie.pl/zasady-zdrowego-odchudzaniaoraz wyeliminowanie błedów z diety -http://portal.abczdrowie.pl/najczestsze-bledy-zywieniowe. Staraj się spożywać w ciagu dnia około 1500 kcal. Spróbuj przeliczć mniej wiecej ile obecnie spożywasz. Pomogą Ci w tym informacje zawarte w portalu ilewazy.pl.
Aby proces odchudzania odpowiednio szybko przebiegał i zarazem nasze ciało nabrało pożadanch kształtów to powinieneś wykonwać ćwiczenia, najlepiej aerobowe. W takim kompleksowm podejściu z walce z nadmiarem kilogramów pierwsze efekty na wadze powinny się pojawić po 1 tygodniu. Dodatkowo zmierz obwody - talii, bioder oraz uda. Zazwyczaj zmniejszeni obwodów jest bardziej widoczne niż spadek wagi. Pozdrawiam, mgr Aneta Kościołek