Gdzie szukać motywacji do odchudzania?

witam mam 24 lata i mam problem od dziecka byłam ładną i szczupła dziewczyną ale odkąd mam nowego chlopaka to tyje a mój chlopak ciagle mi dokucza ze jak mnie poznal to bylam szczupla a bedac z nim sie roztylam wiec chce wreszcie zrobic cos dla siebie i schudnac aby mu sie znowu podobac czasem mam w sobie odwage ale potem ta motywacja zanika a chcialabym byc silna i schudnac prosze mi pomoc a zblizaja sie swieta i sylwester a chcialabym wygladac jak wczesniej czyli szczuplo prosze o pomoc

Witam, przede wszystkim powinna Pani znaleźć dobrego dietetyka, który ma zmysł empatii i podchodzi indywidualnie do każdej osoby. Najbardziej motywujące są regularne spotkania, z częstotliwością co najmniej raz na 2 tygodnie oraz wsparcie dośwadczonego specjalisty. Jeśli Pani potrzebuje częstrzej kontroli, to prosze ustawić sobie wizyty kontrolne co tydzień.
Na ten moment radzę aby nie przejmowała Pani nawyków żywieniowych swojego partnera, bo to jest najczęstrzą przyczyną tycia pań będących w związku. Nie radze równiez odkładać decyzji o podjęciu kuracji "na później", bo każdy moment jest dobry aby ją zacząć.