Guz na płucu i sposoby postępowania

Na prześwietleniu kręgosłupa lędżwiowego stwierdzono guza na płucu. Potwierdzono jego obecność podczas badania TK. Próbowano pobrac wycinek do badania (bronchoskopia), ale nie udało się dotrzeć do guza, ze względu na jego umiejscowienie. Wszystkie inne badania są w normie (krew). Jakie działania powinno się podjąć w tej sytuacji ?

Witam , moim zdaniem , konieczna jest dalsza opieka w Ośrodku Onkologicznym (Rzeszów?) Może potrzebna będzie ponowna próba biopsji przez bronchoskopię lub ew. tzw. laparotomia zwiadowcza , czyli operacja w celu próby oceny rzeczywistej sytuacji i ew. pobrania wycinka do badania mikroskopowego! z.żurawski