Guz przysadki mózgowej i zaburzenia nastroju

Jestem młodą 22- letnią osobą. 4 lata temu zdiagnozowano u mnie guza przysadki mózgowej co odbiło się na mojej psychice. Przez to zawaliłam szkołe, przez złe samopoczucie nie mogłam skoncentrować się na nauce, wszyscy znajomi poszli na studia, a ja zostałam w tyle. Nikt mnie nie rozumiał, czułam się opuszczona przez rodziców, bardzo samotna. Mimo upływu tych 4 lat, z moją psychiką jest gorzej, wykluczyłam się z życia, cały czas stoję w miejscu. Nie widzę sensu w swojej przyszłości.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Jest to problem, który należy jak najszybciej przepracować w gabinecie psychologa. Namawiam do podjecia spotkań z psychologiem/psychoterapeutą, lub psychoonkologiem (powinna zostać Pani skierowana do takowego specjalisty już przez lekarza prowadzącego...). Pozdrawiam.

0

Witam!

Posiadanie takiej informacji na temat swojego organizmu, jest przykrym doświadczeniem. Spotkanie z psychologiem/psychoterapeutą, może pomóc w poprawieniu własnego codziennego standardu życia. Zakładam, że konsultuje się Pani z neurologiem? Moje pytanie jest motywowane jest również możliwym wpływem czynników organicznych na Pani samopoczucie. Jeśli nie, proszę koniecznie o tym pomyśleć.

Pozdrawiam!

Psycholog, absolwent studiów na kierunku psychologia i kogniwistyka.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy