Guzy na tarczycy i refluks żołądkowo-przełykowy

witam mam pytanie nie wiem co się ze mną dzieje od kilku lat mam guzy na tarczycy robię badania i biobsje wychodzą w normie ,mam też refluks przełykowo -żołądkowy przepuklinę przełyku ,i krwiste nadżerki na dwunastnicy codziennie biorę bioprazol od jakiegoś czasu zauważyłam że mi pękają żyłki na palcach pod skórą najpierw boli potem jest siniak ,dzisiaj jak wstałam miałam bardzo spuchnięte wargi nie wiem co się ze mną dzieje mam bóle głowy,częste infekcje dróg intymnych ważę ok.85 kg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na ich podstawie postawić jednoznaczną diagnozę. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który znając pełny obraz kliniczny oraz mając możliwość oceny wyników wykonanych badań pokieruje dalszym postępowaniem.