Heteroseksualizm u kobiet

Co to za epidemia biseksualuzmu? ?? SIEDZĘ na różnych portalach rentowych w celu szukania faceta z ciekawości zorientowałam się kogo szukają dziewczyny każda dosłownie. Ma napisane w orientacja biseksualuzm. CXY JA JESTEM JEDYNĄ NORMALNA DZUEWCXYNA HETERO?????

Witam, zapewniam, nie jest Pani jedyną heteroseksualną kobietą :) Młodzi ludzie czasami borykają się z wątpliwościami na temat swojej tożsamości płciowej i poszukując odpowiedzi sprawdzają różne opcje, ale zdecydowana większość naszej populacji to osoby heteroseksualne.Pozdrawiam

Witaj!
Nie jest pani jedyna dziewczyna heteroseksualna jest ich więcej, jednak na portalach może pani znajdować także wiele dziewczyn o różnej orientacji, a młody wiek jest związany z poszukiwaniem i sprawdzaniem się w różnych konfiguracjach. jest jednak więcej w populacji osób heteroseksualnych. Proszę uważnie szukać- powodzenia. Pozdrawiam