Histerie i ataki lęku u 6-latki

witam .od paru dni mamy problem z nasza córka ponieważ wpada w histerie gdy czegoś dotknie i pyat czy jej sie nic nie stanie ,lub ostatnio dotkneła oka p pytala czy jej nie wypadnie albo rece myje zyby jej nic nie było dodam ze ma 6 lat chodzi do przeczkola nie wiem jak mam postępowac jestem zmeczona jej płaczem prosze o porade????

Witam, proszę zgłosić się z córką na konsultację do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w celu ustalenia przyczyn zmiany w zachowaniu oraz podjęcia odpowiedniego postępowania terapeutycznego. Pozdrawiam Danuta Michalczyk

Witam. Spokojnie, dziecko miewa różne stany, mnóstwo lęków. Trzeba wyjaśniać wtedy jak sytuacja sie ma, ze np oko jej nie wypadnie itd żeby wiedziała co jest zagrazajace a co nie i żeby czuła sie bezpiecznie.