Hydroxyzinum a panika

biorąc hydroxyzinumVP25 mg mogę przed egzaminem wziąć dodatkowo propranolol WZF 2 mg zeby nie dostać ciśnienia bo w takich sytuacjach dostaje ataku paniki

Warto, żeby zapytała Pani o to swojego lekarza, który zapisał te leki. Szczególnie, że zna on Panią konkretnie i będzie wiedział co Pa ni doradzić. Dodatkowo warto zastanowić się na podjęciem psychoterapii i nauczeniem się radzenia sobie w trudnymi sytuacjami bez leków.

Witam Panią
Proszę zastanowić się nad korzystaniem z psychoterapii, na której mogłaby Pani nauczyć się radzić sobie z lękiem. Pisze Pani o atakach paniki czyli atakach lęku, nie napisała Pani kiedy dokładnie te ataki występują i czy powoduje je tylko egzamin czy np fakt oceny.
Proszę napisać więcej i wtedy będzie można się wspólnie zastanowić
Anna Suligowska