Jak skutecznie leczyć stany lękowe?

Mam stany lekowe i ataki jakby paniki,gdyby mialo by mi sie cos stac. W 2010 roku lekarz przepisal mi na leki zomiren i pomoglo i od tamtej pory bralem sporadycznie,1-2 tabl na miesiac,teraz jest gorzej ,jestem w niemczech a z dawnych czasow zostalo mi tylko 9 tabl a obawiam sie ze nie potrafie tego opisac co czuje u niemieckiego lekarza.

Witam Pana
Podświadomość zbiera i gromadzi wszystkie przeżycia
i doświadczenia z naszego całego życia.
Zwykle nie pamiętamy o nich na poziomie świadomym.
Jednak te najbardziej przykre, bolesne i traumatyczne,
często nawet z wczesnego dzieciństwa,
powodują nieuświadomione konflikty wewnętrzne
i nieuświadomiony, zdawałoby się bezpodstawny lęk.
W zaburzeniach nerwicowych, w sytuacjach szczególnie
obciążających, na plan pierwszy wysuwa się lęk i napięcie.
Doświadczane lęki, których przyczyna jest nieuświadomiona,
mogą przyjąć postać różnych fobii lub ataków paniki.
Przyczyna ataków paniki leży głębiej – nie tyle w ciele, co w duszy.
Dlatego trudno je wyleczyć samymi środkami farmakologicznymi.
Leczenie ataków paniki środkami farmakologicznymi można
porównać do leczenia chorego zęba środkami przeciwbólowymi.
Faktycznie, przynoszą ulgę.
Z tą różnicą, że niewyleczony ząb można usunąć.
Zachęcam Pana do podjęcia odpowiedniej psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam, jeżeli jest Pan w okolicach miejscowości Gronau w Westfalii to możemy
umówić się na wizytę. Nauczyłbym Pana specjalnych technik radzenia sobie z lękami i paniką. Najlepiej napisać na mentalcoach@email.de lub smsem na +491722328925
podajęc mężczyzna 38 lat Ostrów M.
Pozdrawiam