Ile ćwiczyć z piłką do gimnastyki?

Witam serdecznie. Mam pytanie odnosnie niedawno kupionej pilki do gimnastyki,a wlasciwie île chasu i île dni w tygodniu trzeba czwiczyc zeby bym w dobrej formie fizycznej i mien ladna sylwetke i zdrowe plecy. Dodam ze chodze na biezni a pilke dodalam zeby wzmocnic miesnie brzucha i plecow. Serdecznie dziekuje sa odpiwiedz i goraco pozdrawiam zespol ABC ZDROWIE.

Witam serdecznie,
jest to bardzo trudne pytanie ponieważ efekty ćwczeń to bardzo indywidualna sprawa. Proszę ćwiczyć systematycznie, przynajmniej 4 razy w tygodniu a mam nadzieję że efekty się pojawą.
Proszę tez amiętać żę 70% sukcesu to odpowiednia dieta.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk

Powinna Pani ćwiczyć około 1-1,5 godziny co drugi dzień. Ćwiczenia właściwe powinna poprzedzić rozgrzewka (np. pajacyki, bieg w miejscu, skakanie na skakance). Na zakończenie należy pamiętać o rozciągnięciu mięśni ćwiczonych i odrobinie relaksacji w celu unormowania tętna.

Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam serdecznie,
Paulina Roziewska
http://dietetyka-medyczna.pl/