Infekcja bakteryjna zęba i stosownie antybiotyku

Niecałe 3 tygodnie temu zostałem ugryziony przez kleszcza. Chwilę później dostałem infekcji bakteryjnej zęba i brałem antybiotyk przez tydzień. Przez cały czas trwanie tej infekcji czułem się źle, ale łączyłem to ze stanem zapalnym w korzeniu zęba. Po skończonej terapii, ząb nie boli, natomiast nadal utrzymują mi się lekkie bóle mięśni i stawów - zwłaszcza nogach i uczucie ogólnego rozbicia (i tak jest trochę lepiej niż wcześniej). Kiedy powinienem udać się do lekarza?

Powinien Pan udać się do lekarza tak szybko jak to możliwe.Podawane przez Pana objawy wcale nie muszą być powiązane z ugryzieniem przez kleszcza (Borelioza),aczkolwiek wykluczyć tego bez badania nie można;ani z zębem.Lekarz po dokładnym zbadaniu określi rozpoznanie i wdroży stosowne leczenie.