Insulinooporność i stosowanie leku Metformax a dieta

Witam, mam stwierdzona insulinoopornośc. Mój organizm osiąga prawidłowe stężenie glukozy dzięki zbyt wysokim stężeniom insuliny.Biorę juz metformax 500. Lekarz endokrynolog zalecił dietę tylko ryba, warzywa, nabiał, drób i owoce. Tu zaczyna się problem bo mam jeszcze inne choroby, refluks i nieswoiste zapalenie jelit i lekarz gastrolog zabronił mi jeść produkty z błonnikiem, zaczęlam jeść surowe warzywa np papryke i mimo, że ją sparzyłam po zjedzeniu zle sie czułam. Prosze o radę co mogę jeśc.

Witam,
Analiza Pani przypadku, identyfikacja produktów zalecanych i zabronionych oraz aktualna dieta jest mocno rozbudowana. Zapraszam do kontaktu: m.rapacka@dietanamiare.pl
Pozdrawiam,
Magdalena Rapacka

Witam, przy współistnieniu chorób, jak w Pani przypadku, potrzebna jest wnikliwa analiza sposobu żywienia, prowadzenie dzienniczka żywieniowego przez kilka dni i na jego podstawie indywidualna konsultacja dietetyczna.

Serdecznie pozdrawiam, w celu ustalenia indywidualnej diety zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl