Ja jestem chyba za gruba - co robić?

Czee! Mam wzrost 157 i wagę 51,5 ..!! To jest za dużo! Chciałabym schudnąć z ud i pupy. Mam szerokie biodra ; / Jem tylko 2 posiłki dziennie, czyli obiad i śniadanie. Rodzice i moi przyjaciele mówią, że jestem szczupła i powinnam coś jeść bo mogę osłabnąć albo popaść w anoreksję. Ja w to nie wierzę!

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Niestety nie napisałaś w jakim jesteś wieku. Nie mamy zatem możliwości wiarygodnie ocenić czy Twoja waga jest odpowiednia do wieku i proporcjonalna do wzrostu. Pamiętaj jednak, że jeśli jesteś ciągle w okresie wzrostu i dojrzewania odchudzanie jest zdecydowanie przeciwwskazane. Jeśli chcesz natomiast wymodelować określone części ciała polecamy Ci naszą stronę, gdzie znajdziesz masę ćwiczeń które możesz wykonywać zarówno w domu jak i na dworze.