Jak bliżej poznać mężczyznę, który mi się podoba?

Sprawy miłosne.. Potrzebuję pomocy. Więc podoba mi się bardzo orgnista z Kościoła. Jest starszy o 2 lata. Pisałam z Nim 3 razy,od maja się nie odzywa. Spytał czy się nie poznamy,ja byłam chętna. Tylko od maja sie nie odzywa,co mnie widzi to głowa w dół i się wstydzi. Co mam zrobić? Głupio mi pisać,bo nie chcę się narzucać,ale bardzo chcę go poznać,sam proponiował spotkanie a teraz nic. Co z tym zrobić ?

Witam. Może rzeczywiście się wstydzi albo nie chce z panią kontaktu. Można w prost o to spytać przez smsa.
Magdalena Brabec