Clindacne na trądzik, jak długo można maksymalnie stosować?

Dzień dobry, otrzymałem  niedawno od dermatologa maść Clindacne na trądzik i mam pytanie odnośnie do jej stosowania: Jak długo można maksymalnie stosować ten antybiotyk bez żadnej przerwy? Może mogę poznać opinie dotyczące leku Clindacne, skutków ubocznych i tego jak wyglądał przebieg kuracji? Nigdzie w internecie nie ma takich informacji, a bardzo by się przydały. Może mógłby ktoś polecić jakieś dobre zamienniki Clindacne, jeżeli przekonał się, że jest lepszy i skuteczniejszy? Wszelkie informacje bardzo mi się przydadzą. Z trądzikiem walczę już wiele lat i jak do tej pory nic się nie okazało dość skuteczne. Liczę, że właśnie Clindacne okaże się skuteczne i w końcu zadziała tak jak powinno, ale też jestem otwarty na inne leki, byle były skuteczne. Będę wdzięczny za każdą pomoc, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Po zakończeniu pierwszego opakowania nalezy udac się do lekarza w celu określenia dalszego postepowania