Jak długo trwa terapia DDA?

Jak dlugo trwa terapia dda ? I czy po wyleczenie poprawi sie jakosc zycia w takich sferach jak milosc praca i kontakty zz ludzmi?

Niestety nie da się odpowiedzieć na to pytanie. Każdy jest inny i inaczej reaguje na terapię. Jest to jednak proces długoterminowy, liczony raczej w latach niż miesiącach. Najbardziej adekwatnym nurtem psychoterapii jest nurt psychodynamiczny. Leczenie oczywiście ma na celu poprawę jakości życia pacjenta w wielu sferach, w tym również tych, które Pan wymienił.