Jak leczy się mięśniaki y młodej kobiety?

Witam. Mam 26 lat i dwójkę dzieci. 2 dni temu lekarz wykrył u mnie 2 miesniaki ( 0.5x0.5cm). Mam od roku powiększone węzły chłonne na szyi i pod zuchowa - lekarze mówią że to nic poważnego ale ja cały czas się martwie. Czy to może być od miesniakow? Czy to może być miesak? Dodam że w październiku na wizycie nie było tych guzów A cytologia wyszła dobrze. Mam mocne bóle podbrzusza i krwawienie po każdym stosunku. Lekarz stwierdził również nadzerke

Lek. Katarzyna Szymczak

Mięśniaki są bardzo małe, wskazana okresowa kontrola usg, w razie powiekszania się lub krwawień międzymiesiączkowych do rozważenia usunięcia zmian. Krwawienie po stosunku najprawdopodobniej są spowodowane przez nadżerkę.
Pozdrawiam