Jak leczyć pokrzywkę u 32-latki?

Witam, 2 lata temu dostałam dziwnego uczulenie. Wszystko zaczęło się latem. Chodziłam na fitness i podczas wysiłku na skórze pojawiła się mała pokrzywka i swędziała, najbardziej pod pachami. Problem z miesiąca na miesiąć stawał się bardziej uciążliwy. Dziś nawet lekkie "przegrzanie" ciała powoduje planu plus swędzenie. Np jak odkurzam lub jadę samochodem i jestem ubrana w kurtkę szalik itp. Na pewno to nie chodzi o leki bo nie zmieniałam ani nie brałam nowych. Dziś natomiast skojarzylam pewniej fakt...2 kata temu dokładnie w wakacje zrobiłam sobie tatuaż na ręce jest bardzo mały. Czy to możliwe że to uczulenie jest wywołane właśnie przez niego? Dodam że miałam robione testy alergiczne i nie mam na nic allergii.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u dermatologa i dalsza diagnostyka dermatologiczna