Jak leczyć strach przed śmiercią?

jeszcze raz opiszę nie mam żadnych badań tylko mam takie myśli o śmierci boję się jej boję się nocy nie mogę zasnąć męczy mnie to myślę że dzieci są opętane czasami o tym zapominam ale zaraz wraca ta myśl stało mi się to w ciągu 3 dni .przytych dolegliwośćiach mam pocenie nocne i pieczenie serca i nie wiem co mi jest gdzie się udać pomocy

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podzielenia się z Panią, że ucieszyła mnie wiadomość, że szuka Pani dla siebie pomocy.

Zachęcam Panią, by skorzystać z osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu lub prywatnie), celem diagnostyki i (komplementarnego) leczenia.

Z przesłaniem dla Pani i Dzieci Tego, Co jest Wam najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com