Jak leczyć te stany lękowe przy Hashimoto?

Dzień dobry,mam 42 lata, od dłuższego czasu nie przesypiam całej nocy, jak tylko usne,,,, po godzinie potrafię się przebudzic i czuję potworną chęć na słodkie, w bardzo dużych ilościach, kładę się,,, przebudzam,jem,zasypiam, przebudzam się znowu się objadam. Jest to bardzo silne uczucie nad którym nie mogę zapanować. Jeśli nie mam słodkiego to zadowalam się byle czym,chlebem, kiełbasą, sałatką jarzynową, robie to na pół śpiąco. W dzień to nie działa. Mam stany lękowe i hasimoto

Problem może być spowodowany wieloma czynnikami, ale do głównych można zaliczyć: nieprawidłową glikemię która przyczynia się do niepochamowanych zachcianek na różnorakie produkty, a także nieprawidłowe stężenie kortyzolu we krwi. Oby dwa odchylenia często występują w chorobie Hashimoto. Sugerowałabym dokładną morfologię, która pomogłaby w analizie Pani przypadku. Następnym krokiem byłaby indywidualna dietoterapia, która przyczyniłaby się do poprawy Pani stanu zdrowia.