Jak mądrze schudnąć dzięki stosowaniu diet?

witam mam 32 lata 154 cm wzrostu i 96 kg jestem obecnie na diecie 1000 kcal ale ciągle jestem głodna zwłaszcza po zjedzeniu warzyw mam bolesne miesiączki i bardzo osłabiające od 3 miesięcy,na diecie jestem miesiąc muszę schudnąć ale chce to zrobić mądrze dodatkowo nie mam pęcherzyka żółciowego i dokucza mi jelito wrażliwe wcześniej byłam na różnych dietach w tym dukana po której zaczęło kręcić mi się w głowie z natury jestem raczej leniwa ale staram się ćwiczyć w domu co radzicie ile kcal?

Tu nie tylko chodzi o kcal, ale o odpowiednio zbilansowane posiłki. Sugeruje nie kombinować samemu, gdyż to ma negatywny wpływ na zdrowie; tylko wybrać się do specjalisty.

Proszę Pani, w przypadku takich obciążeń chorobowych nie powinna się PAni odchudzać na własną rękę a już na pewno nie dietą 1000kcal! Proszę zgłosić się do spcjalisty, ponieważ może sobie Pani zrobić problem.