Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

tak, można łączyć leki Tramal i Sirdalud, by wzmocnić działanie w przypadku dolegliwości, które nie ustępują mimo zastosowania samego leku przeciwbólowego. Najczęściej stosowanym w bólach migrenowych substancjami o działaniu przeciwbólowym są: paracetamol, kwas acetylosalicylowy, ibuprofen i kwas tolfenamowy.

Więcej informacji pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/jak-przetrwac-atak-migreny.

Oczywiście proszę pamiętać, że są to silne leki, obarczone szeregiem możliwych działań niepożądanych. Dlatego też, stosując oba należy trzymać się ściśle zaleceń lekarza, a w razie pogorszenia samopoczucia, niezwłocznie poinformować o tym specjalistę. Istotne jest, by nie doprowadzić do powikłań migreny, ale zarazem nie nadużywać leków przeciwbólowych.

Proszę zapoznać się z naszym artykułem: https://portal.abczdrowie.pl/powiklania-migreny.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0

Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów. W Łodzi może być to Anna Głowacka Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy