Jak mam schudnąć około 2 kg?

Mam 15 lat 164 cm wzrostu i 51 kg wagi. Wiem że jest ona prawidłowa, lecz jestem bardzo niezadowolona z mojej figury. Kiedyś już się odchudzałam ale na moje sposoby łącząc po trochę dietę niskowęglowodanową z liczeniem kalorii. Utrzymałam wagę, ale wraz mam grube uda i pośladki, na brzuchu nie mam dużo tkanki tłuszczowej lecz jest on tak jakby napompowany - bardzo odstający. Co mogę zrobić by mieć dobrą figurę? Bardzo trudno jest mi zachować dietę ponieważ chodząc do szkoły nie mogę zabrać 2 śniadania, takiego jak w diecie odchudzającej, mam mało czasu na ćwiczenia w domu. Mogę je robić co najwyżej w szkole na zajęciach w-fu. Proszę o wskazówki, pozdrawiam.

Witam,

Przede wszystkim nie powinnaś stosować żadnych diet. Twoja masa ciała jest prawidłowa, a smukłą sylwetkę uzyskasz dzięki ćwiczeniom fizycznym i prawidłowym odżywianiu. Zawsze zabieraj drugie śniadanie do szkoły! Regularność to pierwsza zasada szczupłej sylwetki. Jedz w szkole zdrowe kanapki z pełnoziarnistego chleba z twarożkiem, rybą lub chudą wędliną. Nie zapominaj o warzywach. Dodaj do tego owoc czy jogurt naturalny. I II śniadanie gotowe. Jeśli wyeliminujesz błędy żywieniowe i znajdziesz czas na ćwiczenia, Twoja sylwetka zbliży się do tej wymarzonej.

Pozdrawiam.